ZpětÚvodFinanční služby Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

      

Oblastní ředitelství INSIA, a.s.

 • Hypotéční úvěry
  • pro fyzické osoby – občany i podnikatelé
  • pro právnické osoby
  • pro družstva
  • pro obce

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Hypoteční úvěr je dnes, díky běžné dostupnosti, snadnou a s ohledem na nízké úrokové sazby i výhodnou a velmi oblíbenou cestou k uspokojení potřeb souvisejících s bydlením a to zejména k financování koupě domu, bytu nebo jejich výstavby či rekonstrukce.

Hypoteční úvěry na klíč

Investice do nemovitosti je velice důležitým finančním rozhodnutím do budoucna. Proto chcete mít jistotu, že pokud financujete nemovitost pomocí úvěru, vybrali jste si právě ten nejlepší finanční ústav pro Váš záměr. Vybrat si ale nejvhodnější finanční instituci pro financování Vašeho bydlení není vůbec jednoduché. Je třeba se zorientovat v nabídce všech hypotéčních bank, a to nejen co se týká úrokových sazeb, ale zda vůbec hypotéku v dané bance dostanete. Kromě toho musíte v souvislosti s hypotékou vyřídit i mnoho dalších věcí, jako např. vybrat si vhodné pojištění úvěru a nemovitosti. Proč se tím budete zabývat Vy, když na Vaší straně stojí někdo, kdo to udělá za Vás?

Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby v oblasti financování jejich nemovitostí. Postup je jednoduchý. S každým klientem projdeme jeho potřeby, požadavky a  finanční možnosti a na základě objektivních informací mu navrhneme možné způsoby financování, odpovídající právě jeho cílům a přáním. Klientovi zajišťujeme veškerý servis a provázíme ho celým průběhem obchodu, od domluvení schůzky v bance a podání žádosti o úvěr, až po jeho schválení a čerpání. Našim klientům zajišťujeme i veškeré doplňkové služby související s financováním nemovitosti, od výběru vhodné nemovitosti pro zajištění úvěru, až po sjednání všech příslušných pojištění a právních služeb.

Klienta provázíme po celé období splácení úvěru a poskytujeme mu bezplatný servis osobního bankéře. Našim klientům tak zajišťujeme
bezplatný doživotní servis.

PROČ SI NECHAT DOPORUČIT VYBRANOU BANKU?

Dokážeme klientovi vyřídit úvěr i v případě nedostatečných příjmů.

Výhody

 • v ČR spolupracujeme se 14 bankami 
 • výběr nejvýhodnější hypotéční banky
 • výše hypotéčního úvěru až do 95% odhadní ceny nemovitosti (dle nového zákona o úvěrech)
 • možnost klasického, kombinovaného, bezúčelového i bezpříjmového úvěru
 • hypotéční financování pro fyzické i právnické osoby
 • bezplatná osobní asistence a zajištění právních služeb
 • dozajištění úvěru vhodně vybraným pojištěním
 • rychlé a jednoduché vyřízení celého úvěru

CO UMÍME FINANCOVAT

Dokážeme Vám zajistit profinancování následujících transakcí, a to až na 95% výše odhadní ceny dané nemovitosti
 • koupě bytu (i družstevního), rodinného domu
 • koupě stavebního pozemku
 • výstavba, modernizace, rekonstrukce nemovitosti
 • koupě spoluvlastnického podílu na nemovitosti
 • vypořádání dědictví nebo spoluvlastnického podílu na nemovitosti
 • splacení (refinancování) dříve poskytnutých úvěrů a půjček (vč. nebankovních a od fyzické osoby)
 • bezúčelový úvěr na nemovitost (americká hypotéka)
 • čerpání hypotečního úvěru na stavbu či rekonstrukci bez faktur
Hypotéční úvěr lze využít i jako investici do bytových, administrativních a polyfunkčních budov (s převažující plochou k bydlení nebo administrativní), kde návratnost úvěru je postavena na výnosech z nájemného z této nemovitosti

ZÁKLADNÍ POJMY

Hypotéční úvěr

je dlouhodobý účelový úvěr fyzickým osobám mající příjem ze závislé činnosti nebo z podnikání. Je určen fyzickým osobám starším 18-ti let s trvalým pobytem na území České republiky nebo s průkazem o povolení pobytu člena státu Evropských společenství. O úvěr mohou současně žádat až čtyři žadatelé ve dvou domácnostech. Manželé mající společné jmění manželů musí žádat o úvěr společně. Dále ho definuje zákon o dluhopisech jako úvěr, který je poskytnut na investice do nemovitosti na území České republiky nebo na její výstavbu či pořízení, a jehož splacení včetně příslušenství je zajištěno zástavním právem k této nebo jiné nemovitosti na území České republiky.

Ručitel

Ručitel je osoba, která je povinna zaplatit úvěr na výzvu věřitele v případě, kdy jej nesplatí dlužník. Zaplatí-li ručitel úvěr věřiteli, má poté právo požadovat zaplacení vyplacených prostředků na dlužníkovi. Běžně ale není potřeba.

Zástavní právo

Zástavní právo je právo věřitele, čili finanční instituce, uspokojit se ze zastavené věci v případě, kdy dlužník, osoba, která si bere úvěr, neplní své závazky. Závazkem dlužníka je řádně splácet daný úvěr.

Vinkulace

Vinkulace ve prospěch banky znamená zástava pohledávky, která vznikne pojišťenému vůči pojišťovně z důvodu výskytu pojistné události kryté pojištěním ve prospěch banky, která úvěr poskytuje. Vyskytne-li se pojistná událost, pojišťovna nevyplatí pojistnou částku pojištěnému, ale bance, která mu na koupi domu poskytla úvěr.

Bonita

Bonita je označení pro schopnost dlužníka splácet úvěr. Určuje ji banka na základě posouzení a analýzy vstupních parametrů klienta, jako je např. výše příjmu, věk žadatele o úvěr, počet členů domácnosti, výdaje klienta. Na základě bonity banka rozhoduje, zda úvěr poskytne, a za jakých podmínek.

SERVIS PRO FINANCOVÁNÍ VAŠEHO BYDLENÍ

 • pomůžeme Vám vyhledat vhodnou nemovitost
 • budeme s Vámi konzultovat obsah rezervační smlouvy před jejím podpisem
 • zpracujeme Vám podrobnou analýzu Vašich potřeb a možností
 • zajistíme Vám odhad nemovitosti
 • zkompletujeme Vám potřebné podklady a smlouvy
 • budeme Vám asistovat při vyplnění žádosti o poskytnutí úvěru
 • zařídíme Vám pojištění nemovitosti
 • zařídíme Vám úvěrové životní pojištění
 • zajistíme Vám vinkulace pojistných smluv
 • zaručujeme Vám komplexní a bezplatný servis po celou dobu splácení úvěru

OBJEKT HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU

 • stavební pozemek
 • nemovitost sloužící k bydlení (např. rodinný dům či bytová jednotka)
 • nemovitost sloužící k individuální rekreaci
 • bytový dům
 • administrativní a polyfunkční budovy s převažující plochou k bydlení nebo administrativní
 • nemovité příslušenství, které je součástí výše uvedených nemovitostí (garáž, bazén, sauna, terénní úpravy pozemku apod.)
 • Profinancovat lze jako součást úvěru rovněž projekt, inženýrské činnosti a zařízení staveniště.

Vy jste naším klientem, proto vždy stojíme na Vaší straně!


Vyhledávání

Nabídka nemovitostí

Rychlý kontakt

E-mail: info@eufinance.cz
Mobil: 608 96 46 72

Reference

Účastnili jsme se procesu prodeje bytu naší známé prostřednictvím realitní kanceláře EUFINANCE pana Loskota. Velmi si vážíme profesionálních služeb pana Loskota: ochoty, vstřícnosti, férového jednání vůči oběma stranám prodeje, rychlosti a současně přesnosti, s jakou pan Loskot vše vyřídil, včetně precizního zpracování návrhů smluv přesně odpovídajících konkrétní situaci a finančního poradenství kupujícímu. Děkujeme. Libor Štajer, advokát a Irena Štajerová, advokát

Mgr. Libor Štajer a Mgr. Irena Štajerová

Při vyřizování hypotéky jsem ocenila profesionální jednání. Pan Loskot rozumí své práci a snaží se maximálně vyhovět požadavkům zákazníka a pomoci vyjednat nejlepší podmínky úvěru. I při složitější situaci je schopný nabídnout řešení výhodné pro zákazníka. Komunikace je velmi rychlá ať po telefonu nebo emailu a instrukce přesné. Postup a podmínky úvěru jsou důkladně vysvětleny a pan Loskot je ochotný zodpovědět všechny otázky i několikrát. Mohu vřele doporučit !

Lucie Čeřovská

Od samého prvopočátku jednání o možnostech zřízení hypotéky na koupi domu oceňuji profesionální, ale i lidský přístup pana Loskota, který se vždy snažil vytvořit co nejvýhodnější podmínky pro zákazníka. Komunikace vždy perfektní, odpovědi na email dá se říct vzápětí a vždy s přesnými instrukcemi, telefonáty taktéž s konkrétními informacemi a dotazy. S jistotou využiji případných služeb pana Loskota i v budoucnu při dalších věcech spojených ať už s koupí nebo prodejem domu.

Jan Krompholc

S panem Loskotem jsme realizovali koupi rodinného domu. Jsem moc ráda, že jsme mohli jednat právě s ním, vše proběhlo naprosto profesionálně, hladce a mnohem rychleji, než jsme čekali. Pan Loskot nám dokázal poradit naprosto se vším, je velmi ochotný, jeho vystupování je velmi příjemné. Jako makléře ho velmi doporučuji a děkuji.

Ing. Ema Olšovská

Svěřil jsem prodej bytu této realitní kanceláři, konkrétně panu Loskotovi, a byl jsem velmi spokojen. O všem mě průběžně informoval a jednal se mnou na rovinu. Na moje dotazy a připomínky reagoval velmi rychle a podle mých představ. Rád služby této kanceláře využiji i v budoucnu.

PhDr. Jan Šíma, Ph.D.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Ivu Loskotovi za rychlé a bezchybné zprostředkování koupě bytu a poté finančního poradenství. Hypoteční úvěr byl také vyřízen rychle, s nejlepšími možnými podmínkami a navíc jsem mohla zůstat u své banky. Pokud ještě budu v budoucnu potřebovat finanční služby, s radostí se obrátím znovu na EUFINANCE. Mohu vřele doporučit.

Kateřina Táchová

S vaší realitní kanceláří jsem byl naprosto spokojen. Při koupi a i následném prodeji nemovitosti vše proběhlo dle mé spokojenosti. Sjednání hypotéky a vyřízení formalit s tím spojené proběhlo na jedničku. Pan Loskot je člověk na svém místě a kdybych se v životě setkával jen s takovými lidmi,byl by život o mnoho lehčí. Tímto Vám i vaší společnosti chci moc poděkovat za perfektní spolupráci a přeji mnoho úspěchů v další činnosti.

Petr Veigend

Ráda bych se podělila o své zkušenosti s realitním makléřem panem Ivem  Loskotem. Pan Loskot nám pomáhal s prodejem bytu a zároveň i s koupí bytu jiného. Poskytl nám perfektní profesionální služby počínaje prohlídkou bytu až po právnické služby. Zejména bych chtěla zdůraznit vstřícný přístup a skvělou komunikaci po celou dobu prodeje nemovitosti. Mimo obvyklé služby realitní kanceláře jsme navíc využili i pomoc s vyřízením hypotečního úvěru. Tímto mu velice děkujeme a doporučujeme jej i jiným klientům.

Mgr. Markéta Náhlovská

Maximální spokojenost se službami a hlavně profesionálním přístupem při zpracování a zařízení hypotéky. Ještě jednou děkuji.

Miroslav Maršálek

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za splnění našeho snu o koupi domečku se zahradou. To místo jsme si zamilovali na první pohled, máme  pocit, jako bychom se v Břístvi narodili. Děkujeme Vám i za velmi rychlé vyřízení všech kroků, spojených s realizací koupě a velmi milý a přátelský přístup a profesionální jednání všech zúčastněných.

Jislovi

Dobrý den, koupil jsem chatu přes paní Scordii a Vaši společnost, naprostá spokojenost a hlavně paní Scordia je profík a hlavně její lidský přístup je super. Chválím, chválím, chválím, máte naprosto úžasnou makléřku, jsem jako váš klient maximálně spokojen. Myslím, že makléřů jako je paní Scordia, je dnes opravdu málo, je to profík na svém místě!!

Luboš Stoklasa

"Vážený pane Loskote, nedávno jsem prostřednictvím Vaší firmy prodávala a následně kupovala byt. Nyní už pohodlně usazena v novém Vám musím ještě jednou srdečně poděkovat. Uvědomuji si, že prodej či nákup nemovitosti dnes není úplně jednoduchou a bezpečnou záležitostí, ostatně jako žádná transakce, v níž se jedná o peníze. Vaši firmu coby zprostředkovatele jsem zvolila na základě doporučení a musím říct, že jsem ani na vteřinu nelitovala svého rozhodnutí. Od počátku jsem oceňovala Váš přístup, profesionální, vstřícný a solidní, přímočarost jednání, vše dohodnuté vždy platilo. Veškeré písemnosti byly jasné a srozumitelné, postaveny tak, že chránily zájmy obou stran ( prodávající i kupující ).Taky jsem nikdy neměla pocit, že by mi bylo vnucováno něco proti mé vůli, navrhovány kompromisy, žádná vynucovaná rozhodnování odůvodňovaná časovou tísní, apod., což také vždy nebývá úplnou samozřejmostí. Rovněž Vám děkuji za kompletní servis "přímo pod nos", kdy jste beze zbytku vyřídil všechny náležitosti, ušetřil mi spoustu času a já jsem bez sebemenšího úsilí přišla k hotovému. Kontakty na Vás si pečlivě střežím, protože pokud bych se v budoucnu rozhodla využít finančních nebo realitních služeb, či poradenství, obrátím se v každém případě znovu na Vás. Mějte se hezky.

Mgr. Martina  Bednářová

"S vaší kanceláří jsem byla velice spokojená. Zařídila za mě veškerý servis spojený s prodejem mého bytu a také následně dokázala zprostředkovat o 1.400,- měsíčně levnější hypotéku než v mé domácí bance. Všem mohu Eufinance vřele doporučit!"

Alena Hrušková

"Sám jsem oslovili tři banky a dva hypoteční specialisty, ale až teprve p. Loskot mi dokázal hypotéku nejen vyřídit, ale také s bankou vyhádal nejlepší úrok ze všech dříve oslovených. Teď už vím, že oslovením hypotečního odborníka lze na splátkách ušetřit desetitisíce korun."

Pavel Prošek

Velice příjemné a profesionální jednání. Doporučuji.

Miloš Bohata

Aktuality

NOVELA ZÁKONA O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU

26. září 2016
Novela zákona o spotřebitelském úvěru přinese několik podstatných změn. Účinnost této novely bude od 1.12.2016. Jaké změny tedy tato novela přinese?

Archiv aktualit »

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek